Skip to main content

İsveç futbolunun önde gelen kulüplerinden BK Häcken’e platformumuza hoş geldin diyoruz.

Milyon dolarlık kararları en kısa sürede verebilmek için Comparisonator’ın muhtemelen en hızlı araç olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle “Sanal Transfer” özelliği ile bir oyuncuyu başka bir ülkeye götürerek orada başarılı olup olamayacağını anında analiz edebiliyorsunuz.

Aynı oyuncuyu aynı oyuncuyla ve veya başka bir oyuncuyla karşılaştırmak; maç maç ve sezon sezon karar vericilerin futbolcunun kalitesini ve sürekliliğini santim santim, yine saniyeler içinde anlamalarını sağlıyor.

Platformumuzun kullanıcı dostu arayüzü, kullanıcıların futbol verilerini çok daha iyi, çok daha hızlı ve çok daha kolay anlamalarını sağlıyor; karar verme süreçlerine anlam katıyor. Comparisonator, tüm futbol verilerini daha iyi ve daha hızlı anlamanızı sağlayacak ve çok kısa sürede en iyi kararları vermeniz için size rehberlik edecek bir sistem..

Veri bilimcisi olmadan da futbol verilerini anlamak ve analiz etmek, hatta bu şekilde veri bilimcilerini daha iyi anlamak harika değil mi?

Comparisonator, tüm futbol verilerini daha iyi ve daha hızlı anlamanızı sağlayacak ve çok kısa sürede en iyi kararları vermeniz için size rehberlik edecektir.